Masz pytania?
  • Napisz do nas Jesteśmy na Facebooku!
  • Logowanie
    Przypomnij hasło
  • Rejestracja

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia zazwyczaj wynosi 1 - 2 dni robocze licząc od chwili:

    gdy klient wybiera płatność przy odbiorze – przyjęcia zamówienia,
    gdy klient dokonuje płatności przy użyciu serwisów: AllPay.pl lub Płatności.pl – otrzymania potwierdzenia dokonania wpłaty,
    gdy klient wpłaca przelewem na rachunek – zaksięgowania wpłaty na rachunku.

Realizacja zamówienia oznacza skompletowanie, spakowanie i nadanie wysyłki (wyjście przesyłki z magazynu). Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy przesyłki przez doręczyciela.

Wysyłka towarów zakupionych w sklepie www.ecospa.pl odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kuriera DPD.  Przesyłki pocztowe traktowane są priorytetowo. Według danych Poczty Polskiej 80% przesyłek dostarczanych jest w terminie 1 - 2 dni roboczych. Przesyłki Kurierem dostarczane są zazwyczaj następnego dnia roboczego.

Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej wysłać przesyłkę. Czasami jednak z powodów losowych, np. zwiększonej sprzedaży czy braku towaru, termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.  W razie wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu na adres: info@ecospa.pl lub telefonicznie 22 797 08 73.

Odbiór osobisty

Realizacja zamówienia z odbiorem osobistym trwa 1 - 3 dni robocze. Zamówienia są dowożone do biura z naszego magazynu zazwyczaj we wtorki i czwartki. Kiedy zamówienie jest gotowe do odbioru informujemy Państwa mailem. Dopiero po otrzymaniu wiadomości zapraszamy po odbiór zamówienia.

Informacja! Na ulicy Wilczej znajduje się biuro - tylko punkt odbioru zamówień, nie prowadzimy w tej lokalizacji sprzedaży naszych produktów.

Biuro jest czynne w dni robocze w godz. 7.30-17.00.

Punkt odbióru obsługuje
Easyoffice / ECOSPA
Wilcza 31 lok. 1A
00-544 Warszawa
domofon 1

(I piętro, drzwi po lewej stronie)